TRENERZY


trener 1

Tomasz „Wujek” Piwowarski
brazylijskie jiu-jitsu


Posiadacz 1 dana na czarnym pasie pod Viniciusem “Draculino” Magalhãesem. Od wielu lat pasjonat sportów walki. Kiedyś zafascynowany Brucem Lee zaczynał od Jeet Kune Do, BJJ trenuje pod ponad 14 lat. Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek a dla wszystkich wujek.


trener 3

Adrian Dziarnowski
MMA, boks, Muay Thai


Sporty walki to jego całe życie. Zaczął trenować MMA gdy w Polsce mało kto wiedział o jego istnieniu. Zawodowy wicemistrz Polski MMA z 2004 roku. Spod jego rękawic wyszło wielu zawodowców i amatorów startujących w formułach MMA i Muay Thai. Przygotowywał do walk takich zawodników jak Karolina Kowalkiewicz czy Paweł Pawlak.


trener 2

Jan Młynarczyk
brazylijskie jiu-jitsu


Posiadacz czarnego pasa pod Viniciusem “Draculino” Magalhãesem. Współorganizator zawodów w brazylijskim jiu-jitsu Octopus BJJ Cup. Prywatnie grafik, prywatnie - żartowniś ... Marzy o filii Octopusa w Australii, żeby mógł do treningów BJJ dołożyć surfing.


trener 4

Dawid Pepłowski
zapasy


Dawid to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Pucharów Polski i międzynarodowych turniejów. Członek Kadry Narodowej, uczestnik Mistrzostw Europy w 2015 roku. Od dłuższego czasu trenuje również MMA i szykuje się do zawodowych startów.
trener 4

Dominik Chmiel
brazylijskie jiu-jitsu


Posiadacz czarnego pasa pod Piotrem Bagińskim. Czynny zawodnik BJJ i MMA (zawodowy rekord 7:3:0), wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Pucharu Polski BJJ i wielu innych zawodów. Dominik jest żołnierzem Wojska Polskiego i służy w 32 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Prowadzi treningi w Pabianicach.


trener 5

Łukasz Goliński
brazylijskie jiu-jitsu


Miłośnik wszelakiej aktywność fizycznej. Posiadacz brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, kapitan żeglugi morskiej, maratończyk, zapalony triathlonista i zaangażowany ojciec dwóch młodych dam, które urodziły się w kimonach.


trener 6

Jakub Szymoniak
joga


Kuba jogą zajmuje się od kilku lat. W 2014 roku ukończył kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Obecnie uczestniczy w trzyletnim kursie nauczycielskim jogi wg. metody B.K.S Iyengara (Introductory II). Kuba prywatnie jest synem uznanej łódzkiej nauczycieli jogi - Ewy Szymoniak. Przed prowadzeniem zajęć w Octopusie planuje podbić sobie oko by nie odstawać od reszty ekipy.


trener 6

Jędrzej Swaton
intro parter


Założycie Octopus Łódź i współorganizator zawodów w brazylijskim jiu-jitsu Octopus BJJ Cup. Z brazylijskim jiu-jitsu zawiązany od 2008 roku, posiadacz purpurowego pasa. W wolnych chwilach zajmuje się rejestracją i montażem filmów o tematyce sportowej. Redaktor portalu Grapplerinfo.pl.